[vc_row row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern” css_animation=””][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

Ar verta pradėti atnaujinti būstą?

Atsakymas į pirmą klausimą – Taip, visada. Atnaujintas būstas gali ženkliai pagerinti ir palengvinti buitį, neskaitant jau pakeistos aplinkos privalumų. O vargo galima išvengti atidavus visą projekto priežiūrą dizaineriui, kuris pasirūpins sklandžiu projekto įvykdymu. Kiti klausimai būna atsakyti tik įvykdžius projektą.

Kiek iš tikrųjų kainuos įrengimas?

Kadangi dažnai užsakovo poreikiai linkę keistis projekto eigoje, tai labai sudėtinga numatyti tikslų biudžetą. Patirtis rodo, kad realūs kaštai viršija pradinius ketinimus 20-30 procentų.{p/>

Kiek laiko trunka pilnas interjero projektas?

Pilnas interjero projektas gali būti skirstomas į kelis etapus. Pasiruošimo fazė, prasidedanti susitarimu ir apimanti brėžinių rengimą, normaliomis sąlygomis trunka nuo 2 iki 4 savaičių. Toliau seka statybinė fazė, kada vykdomi statybiniai darbai. Likus mėnesiui iki projekto pabaigos pradedami montuoti santechnika, baldai ir šviestuvai. Paskui seka paskutiniai apdailinimo darbai, kai vėl sugrįžta statybininkai atlikti užbaigiamųjų darbų. Tai paprastai trunka 2-3 savaites. Paskutinė savaitė skirta valymo darbams ir užuolaidų bei paveikslų kabinimams. Paprastai pilnas interjero projekto įgyvendinimas trunka 4-5 mėnesius. Paskubinti ne visada įmanoma, nes reikia atsižvelgti į darbų eiliškumą.

 

Kaip užsakovai bendradarbiauja su dizaineriu?

Užsakovai turėtų būti pasiruošę suteikti informaciją apie jiems įprastą gyvenimo būdą. Kokius buitinius prietaisus jie įpratę naudoti? Ar šluosto indus ar deda juos į džiovyklą? Ar mėgsta maudytis duše ar vonioje? Kartais tenka atsakyti net į labai intymius klausimus, pvz., „ar reikia tualete apšvietimo skaitymui?“.

 

 

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row]