PRISTATYMAS LIETUVOJE

Elektroninėje parduotuvėje „HOUSE of MOUSE“ įsigytos rankų darbo prekės pagaminamos ir pristatomos įprastai per 4 – 7 darbo dienas. Siuntos pristatomos Jūsų nurodytu adresu. Pristatymo kaina: į „Omniva” paštomatą – 2,90 EUR, per kurjerį – 4,90 EUR.

 

PRISTATYMAS Į KITAS EUROPOS ŠALIS

Elektroninėje parduotuvėje „HOUSE of MOUSE“ įsigytos rankų darbo prekės pagaminamos ir pristatomos į kitas Europos šalis įprastai per 10 – 14 darbo dienų. Siuntos pristatomos Jūsų nurodytu adresu. Pristatymo kaina – 18 EUR. Kurjeris – „DPD“.

 

SIUNTOS BŪKLĖ

Prekių pristatymo metu Pirkėjas privalo patikrinti siuntos būklę. Tais atvejais, kai prekių priėmimo metu Pirkėjas pastebi, jog siunta pažeista, privalo tai pažymėti siuntos perdavimo – priėmimo dokumente. Pirkėjui nepatikrinus siuntos būklės ir neužfiksavus duomenų apie siuntos pažeidimus, siunta yra laikoma pristatyta tinkama ir nepažeista bei pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, susijusių su pakuotės pažeidimais, kurių Pirkėjas nepažymėjo kurjerio prekės perdavimo – priėmimo dokumente.

 

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Grąžindami prekes, laikykitės šių sąlygų:

  • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje (šis punktas netaikomas grąžinant nekokybišką prekę);
  • prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  • prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
  • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
  • grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą;
  • Pirkėjui nesilaikant bent vienos iš išvardintų sąlygų, yra taikoma 5 eurų bauda.

 

PREKIŲ GRĄŽINIMO TERMINAI

Atšaukti užsakymą ir grąžinti prekes galite per 14 darbo dienų nuo prekių pristatymo dienos.

Grąžinama prekė turi būti papildomai sandariai ir saugiai supakuota į dėžutę ar maišelį. Ant grąžinamos pakuotės turi būti užrašytas MB „HOUSE of  MOUSE“ adresas, kad kurjeris ją pristatytų mums.

Gavę grąžinamą prekę įvertinsime, ar gaminiai nėra sugadinti. Deja, jei nustatysime, jog buvo nesilaikoma aukščiau nurodytų prekių grąžinimo salygų, pinigų už prekę negrąžinsime. Tokiu atveju, dėl prekės pristatymo ar atsiėmimo tarsimės individualiai. Jei sąlygų buvo laikomąsi, pinigai bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą per 5 darbo dienas nuo prekės grįžimo į MB „HOUSE of MOUSE“ buveinę.

 

SVARBU

Jeigu pastebėjote bent menkiausią broką, labai prašome prekės nenaudoti. Apie aptiktą broką informuokite mus –  prekę pakeisime kita arba grąžinsime Jums pinigus. Apgailestaujame, tačiau jeigu Jus pasiekusi prekė yra kokybiška, tačiau tyčia ar netyčia sugadinote prekę dėl netinkamos priežiūros ar gamintojų priežiūros rekomendacijų nesilaikymo, jos atgal nebepriimsime.

Jei norite grąžinti prekę, susisiekite su mumis  el. paštu info@houseofmouse.lt arba telefonu +370 685 30047